طراحی سایت مجلات

stack-of-journals-final

ویژگی های سایت مجله اینترنتی

ویژگی طراحی سایت مجله اینترنتی نیز مانند سایت های خبری، انتشار اخبار می باشد و مقالات و مباحث روز می باشد.

البته مجلات با توجه به ویژگی هایی که در طراحی خود دارند، به جز انتشار اخبار و حوادث در مورد مسائل گوناگونی نیز در آنها صحبت می شود، مانند:

 • داستان های واقعی
 • بخش اشعار
 • مصاحبه با شخصیت ها
 • آموزش های مختلف از قبیل آموزش خیاطی، آموزش آشپزی و…
 • مقالات آموزشی
 • و…

با توجه به این ویژگی ها، وب سایت های مجلات اینترنتی نیز، پیاده سازی می شوند.

در طراحی سایت این دسته از وب سایت ها، ما می توانیم با تنوع فوق العاده زیاد در محتوای خود، تعداد زیادی از مخاطبان را نسبت به مشاهده وب سایت مجله اینترنتی خود، جذب نماییم.

فقط باید موارد و قوانین ثبت خبر و اصل صادقانه بودن محتوا را حتما در وب سایت خود رعایت نماییم. زیرا مخاطبان شاید در بار اول برای انتشار مطلب و خبری جنجالی و دروغ، از وب سایت شما بازدید نمایند، ولی در صورت تکذیب آن خبر، وب سایت شما تعداد زیادی از مخاطبان خود را از دست خواهد داد؛ همچنین تبلیغات منفی علیه وب سایت شما نیز بیش تر از پیش خواهد شد.

پس بهتر است با رعایت موارد حرفه ای خبرنگاری و تولید محتوا، هدف خود را پیش برده و برای کاربران خود ارزش قائل شویم.

قطعا با رعایت این موارد و سایر نکاتی که در بخش طراحی سایت برای مجلات اینترنتی مطالعه می نمایید، می توانید وب سایت خبری معتبر و موفقی برا خود طراحی نماید.

هدف از داشتن سایت مجله اینترنتی چیست؟

معمولا مجلات در دنیای واقعی که تعداد زیادی از مخاطبان خود را از دست داده اند، با هدف بدست آوردن مخاطبان گسترده دنیای اینترنت، اقدام به طراحی سایت برای مجلات خود می نمایند.

زیرا با توجه به استفاده فراوان از اینترنت برای کارهای روزمره، تعداد زیادی از مردم جهان دیگر علاقه ای برای خرید مجلات و روزنامه ها را ندارند. پس مجله های خبری باید بدنبال راهکاری برای از دست ندادن خوانندگان خود می شدند، که این راه طراحی سایت مجله اینترنتی بود.

مجلات با هدف جذب مخاطبان خود در اینترنت و همچنین درآمدزایی از طریق اینترنت ، توسط فروش اینترنتی مجلات خود و همچنین دادن امکانات ویژه به خوانندگان خود، اقدام به طراحی سایت می نمایند.

ولی نکته مهمی که در این میان باید به آن اشاره نمایم، دیده شدن وب سایت مجله اینترنتی شما در اینترنت می باشد. زیرا در صورت سرچ کلمات کلیدی وب سایت شما توسط کاربران مانند ” مجله اینترنتی ” ، اگر وب سایت شما دیده نشود، شما مسلما نخواهید توانست مخاطبان اینترنتی را نسبت به وب سایت خود جذب نمایید.

برای رسیدن به این هدف یک اصل مهم در طراحی سایت وجود دارد و آن هم طراحی سایت حرفه ای با رعایت موارد بهینه سازی سایت می باشد.

شرکت داده های سبز ، یکی از معتبر ترین شرکت های طراحی سایت می باشد، که با داشتن طراحان حرفه ای سایت که آشنا به علم روز طراحی سایت می باشند، می تواند بهترین و بهینه ترین سایت مجله اینترنتی را برای شما طراحی نماید، که در پر بازدید بودن شما تاثیر گذار باشد.

دلایل موفقیت سایت مجله اینترنتی :

موفقیت برای وب سایت های مجله اینترنتی در صورتی اتفاق خواهد افتاد، که در وب سایت ما محتوای انتشار افتاده دارای جذابیت منحصر به فرد ، رعایت صادقانه بودن محتوا و اخبار ، باشد.

زیرا در صورت رعایت نکردن این موارد مهم، هر چقد ما در زمینه تبلیغات برای وب سایت خود تلاش نمایم، مخاطبان بعد از اولین بازدید، هرگز به بازدید های مجدد از وب سایت ما تن نخواهند داد.

نکته مهم بعدی که برای موفقیت در وب سایت های خبری می توانیم به آن اشاره نماییم، تبلیغات مؤثر برای وب سایت مجله اینترنتی خود و همچنین رعایت موارد حرفه ای طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو می باشد.

زیرا آمار و ارقام نشان داده است که بسیاری از کاربران اینترنتی از طریق موتور های جست و جو، جذب وب سایت ها می شوند؛ و ما در صورتی که در کلمات کلیدی وب سایت خود در موتور های جست و جو دارای رتبه ی خوبی باشیم، می توانیم مخاطبان فراوانی را که هدفمند درباره مطالبی از قبیل:

 • مجله اینترنتی
 • مجله خبری
 • مجلات آموزشی
 • مجله ورزشی
 • و…

سرچ می نمایند را به وب سایت خود جذب نماییم.

شرکت داده های سبز با آگاهی نسبت به تمام این مسائل و آشنایی به الگوریتم های موتور های جست و جو گر، می تواند بهترین همراه شما در زمینه طراحی سایت باشد. شما می توانید نتایج درخشان شرکت داده های سبز را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید.

طراحی اختصاصی وب سایت های مجله اینترنتی

ویژگی اصلی طراحی سایت مجله اینترنتی ، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما برنامه های کپی شده و نرم افزار های آماده در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک وب سایت دانلود، ایجاد گردد، بازخورد کمتری خواهد داشت. شرکت داده های سبز با ارائه سیستم مدیریت محتوای اختصاصی به شما باعث بازدهی بیشتر وب سایت شما خواهد شد. ضمنا شرکت داده های سبز تمام موارد طراحی سایت را برای شما به صورت اختصاصی طراحی نموده و با سلیقه شما و البته رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما،وب سایت با گرافیکی جذاب برای مجله اینترنتی شما طراحی خواهد نمود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت مجله اینترنتی ، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت داده های سبز می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *